Galerie - Góra Grosza

Brama dobroczynności trudno się otwiera i trudno zamyka.

Góra Grosza polega na tym, iż uczniowie wraz z nauczycielami                ze szkół w całej Polsce organizują zbiórkę drobnych monet o nominałach              od 1 do 50 groszy, a uzyskane środki zostają wykorzystane na pomoc najbiedniejszym dzieciom.
Głównym celem akcji jest tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, rodzin zastępczych              oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.
W akcji Góra Grosza wzięło udział większość uczniów naszej szkoły.                 Tak zebrane przez siebie monety przeliczali uczniowie klasy II a.

pict4218
pict4220