Czy lubisz zimę?

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Galerie - MAŁY OMNIBUS

– wiem wszystko

24 marca 2011 po raz pierwszy odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy " MAŁY OMNIBUS – wiem wszystko". Uczestniczyli w nim uczniowie klas I – III, którzy uczęszczają na zajęcia rozwijające umiejętności zdobywane na etapie edukacji wczesnoszkolnej i realizowane w ramach projektu Boguszowska „Szóstka”- akademia prymusów.

Celem głównym konkursu była popularyzacja wiedzy ogólnej i stworzenie dzieciom okazji do wykazania się posiadanymi z różnych dziedzin wiadomościami.

W konkursie brały udział 4 – osobowe zespoły. Zadaniem uczestników konkursu było udzielanie odpowiedzi pisemnej lub ustnej na zagadki i pytania, rozwiązywanie zadań tekstowych o różnym stopniu trudności, krzyżówek, rebusów, wykreślanek, układanie puzzli oraz odczytywanie zaszyfrowanych wiadomości.

W rywalizacji zwyciężyła drużyna w składzie:

Nikola Duś – uczennica klasy III a

Martyna Waszak – uczennica klasy II a

Wiktoria Pawlak– uczennica klasy I a

Szymon Rachwalski– uczeń klasy I a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które sprawiły im wiele radości.

pict1110
pict1122