Galerie - PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "KOPCIUSZEK"

12 lutego 2013 uczniowie klas 0 – III wybrali się do Szczawna Zdroju na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

W oczekiwaniu na spektakl z przyjemnością przez chwilę pobawili się w parku, a potem podziwiali salę Teatru Zdrojowego.

We wrocławskiej inscenizacji występowało czterech aktorów i dwie wesołe myszki - kukiełki. „Kopciuszek” to historia, która nigdy się nie znudzi, kochają ją kolejne pokolenia dzieci i dorosłych. Jest prosta, czytelna i wciąż aktualna. Patrząc na złe siostry i macochę dostajemy gotową odpowiedź na pytanie: jak nie należy postępować. Losy głównej bohaterki wskazują, że bycie uczciwym i pracowitym w dłuższym wymiarze czasu jednak popłaca, a cierpliwość i pokora w życiu, to zalety, które należy w sobie rozwijać.

Uczniowie klas 0 – III wrócili do szkoły pełni wrażeń i przeżyć teatralnych związanych z magią słowa, światła i muzyki.

pict1274
pict1276