Galerie - Spotkanie z przedstawicelem STRAŻY MIEJSKIEJ

Dnia 4 czerwca 2012 r. uczniowie klas I-III spotkali się z przedstawicielem Straży Miejskiej. Celem spotkania była pogadanka na temat bezpiecznego zachowania się podczas zbliżających się wakacji. Uczniowie zaznajomili się numerem alarmowym Straży Miejskiej, poznali ubiór strażnika. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się kajdanki i możliwość przymierzenia ich. Strażnik opowiedział o sytuacjach, kiedy należy zawiadamiać Straż Miejską, uczył jak należy zachowywać się w sytuacjach niebezpiecznych. Zwrócił też uwagę uczniom jak ważne jest sprzątanie po swoich zwierzętach.