Galerie - CO ROŚNIE I HASA W NASZYCH LASACH

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy

25 kwietnia odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy  dla uczniów klas II–III pod hasłem „Co rośnie i hasa w naszych lasach?" Podczas konkursu jego uczestnicy mają okazję pochwalić się swoją wiedzą o ekosystemie leśnym oraz znajomością zasad ochrony lasu i jego mieszkańców przed zniszczeniem.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział sześć drużyn. Mieliśmy przyjemność ponownie gościć uczniów z Zespołu Szkół Samorządowych i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego PSP nr 1 w Boguszowie – Gorcach, SP z Czarnego Boru, Witkowa oraz PSP nr 17 w Wałbrzychu.

Uczestnicy konkursu pracowali w zespołach, a ich zadaniem było udzielanie odpowiedzi na zagadki i pytania, rozpoznawanie i nazywanie zaprezentowanych w prezentacji multimedialnej zwierząt, a także naturalnych okazów roślin leśnych. Zmagania drużyn oceniała komisja, której przewodniczył pan inż. Roman Zięba – Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Wałbrzych.

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, które zostały ufundowane przez:

Nadleśnictwo Wałbrzycha

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i poczęstunek, dzięki przyjaznemu wsparciu naszego przedsięwzięcia przez:

Górnicze Koło Łowieckie „Jeleń” z Wałbrzycha

Radę Rodziców PSP nr6

Sklep ASIOR p.Adrianę Szpakowską i p.Dariusz Wiśniewskiego

Dzień ten był doskonałą okazją do wręczenia nagród i wyróżnień również laureatom szkolnego konkursu plastycznego „Co rośnie i hasa w naszych lasach?", którymi zostali:

Nikola Guban kl. I a

Julia Cismasz kl. II a

Katarzyna Gralak kl. III

Nikola Wołk - Łaniewska kl. I a

Dawid Myśków kl. II b

Ewa Mizgalska kl. III

Natali Filipecka kl. I b

Patrycja Podzińska kl. II b

Gabriela Zimna kl. III

Patryk Kaczmarek kl. II a

Bardzo dziękujemy sponsorom i zapraszamy do dalszej współpracy.

Gratuluję jeszcze raz zwycięzcom i zachęcam wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Organizator konkursów: Ewa Wiewiórowska

pict6157