Ankieta

Jak spędzasz czas wolny?
 

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Partnerzy

logo-nadlesnictwo175

 

asturist

NASZE PROJEKTY

szkolazklasa_20-300x146.png

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Boguszowie-Gorcach - Kibicujemy fair play!


Warning: Creating default object from empty value in /www/psp6/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/image/imagefront.php on line 370

W sobotę 14 stycznia w sali gimnastycznej PSP6 odbyła się impreza sportowa, której ideą było promowanie kibicowania fair play. Uczniowie i nauczyciele przygotowali szereg atrakcyjnych gier i zabaw sportowych, okrzyków, haseł, które pokazują jak należy zachować się na obiektach sportowych nie używając przemocy i agresji.

 

Dzieci zaprezentowały barwne stroje, przygotowały plakaty, kodeksy kibica. Drużyny rywalizowały ze sobą stosując zasady fair play.

Impreza ta została zaplanowana w związku z udziałem szkoły w ogólnopolskim programie społecznym „SZKOŁA BEZ PRZEMOCY”. PSP6 już drugi raz bierze udział w programie.

Celem Programu jest przeciwdziałanie przemocy w polskich szkołach przez zwiększenie świadomości problemu, zmianę postaw wobec przemocy, a także dostarczenie szkołom konkretnego wsparcia i narzędzi, które skutecznie i systemowo zwalczałyby to zjawisko.

W związku z tym, że Polska jest gospodarzem EURO 2012 tegoroczna edycja programu poświęcona jest kibicowaniu fair play .

p1030719
p1030767
p1030769
p1030771
 
 
 
Powered by Phoca Gallery