Gminny konkurs plastyczny "Krokus"

W dniu 5.06.2017r. zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu profilaktycznego "Krokus" zorganizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Boguszowie-Gorcach. Zaproszenie do udziału w konkursie zostało przekazane do uczniów boguszowskich szkół podstawowych klas V i VI i gimnazjum.
W bieżącym roku hasłem przewodnim konkursu był temat: „Moje życie, moje decyzje". Uroczystość rozdania nagród odbyła się w siedzibie Centrum Kulturalno Kongresowego Witold w Boguszowie-Gorcach przy ul. R.Traugutta.
Komisje szkolne Zespółu Szkolno Przedszkolnego, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6, Gimnazjum nr 1 i Zespołu Szkół Samorządowych przekazały do oceny 47 prac plastycznych.  Członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z dostarczonych prac wyborali prace, które zostały najwyżej ocenione ze względu na sposób przedstawienia tematu.
Prace oceniono w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum. Nagrodzono prace następujących uczniów:
I. gimnazjum
I MIEJSCE - Julia Wtykło – Gomnazjum nr 1